- Knjige
- /
- Knjige s priznanjem
- /
- Slikanice, Zlate hruške
- /
- Grdavši in presenečenje
Grdavši in presenečenje
Trebušasti, kosmati, krempljasti in škrbasti grdavši morda res niso lepi, ne, po pravici povedano so prav grdi, pa še grde razvade imajo, so pa zato toliko bolj simpatični. Mala Grdobica, ata Grdavš in mama Grduhinja so se znašli še v tretji knjigi. Tokrat v slikanici, ki je odlična vmesna postaja med kartonko Grdavši in dež in ilustrirano knjigo Grdavši.
Kaj torej družinica grdavšev počne v slikanici Grdavši in presenečenje? Vse, kar lahko povemo, je, da ne stojijo križem tac in da tudi v tej knjigi ne manjka blatnih luž in dobrih idej, načrtov ter receptov, preostalo pa naj bo – presenečenje!
O delu
Grdavši in presenečenje je tretja v nizu simpatičnih in komičnih besedil o samosvojih, radoživih in veseljaških grdavših, ki si človeški svet tolmačijo na prav poseben način. Slikanico je s pritajenim občutkom za estetiko grdega domiselno ilustriral Zvonko Čoh. Razposajeni in vedoželjni junaki rastejo z otrokom, saj je zbirka pripovedi o grdavših sestavljena iz kartonke, slikanice in ilustrirane knjige. Kosmatinci, ki se bralcu kar hitro usedejo v srce, bodo tako služili za prve korake v branje – sprva malce opotekajoče, ampak na koncu strumne in pogumne. Kot so naši grdavši.
Avtor | Gaja Kos |
Ilustrator | Zvonko Čoh |
Poreklo | Slovenija |
Žanr | Slikanica |
Priporočena starost | 5 |
Za nekatere naše izdelke je možen le osebni prevzem, saj so po teži ali dimenziji neustrezni za pošiljanje.

V kolikor imate v košarici več izdelkov lahko izdelek nadstandardne teže ali dimenzije naročite posebej.
Za več informacij nas kontaktirajte. Z veseljem vam bomo pomagali.
Iskreno se vam opravičujemo za nastalo težavo.
Prosimo kontaktirajte nas na info@miszalozba.com za nadaljno pomoč.
Iskreno se vam opravičujemo za nastalo težavo.
Prosimo kontaktirajte nas na info@miszalozba.com za nadaljno pomoč.